Binance Global Güvenilir Mi?

Dünyanın yaygın şekilde kullanmış olduğu güvenilir kripto paradır. Güvenilir olmasından dolayı kripto para kullanıcıları, Binance Globalı tercih etmektedir. Kuruluşu 2017 senesiyle gerçekleşmiş olan Binance Global, 2020 Eylül ayında da Türkiye’de kuruluşunu sürdürmeye devam etmiştir. Binance Global güvenilir mi? sorusu Binance Global kuruluşundan sonra sıkça sorulan sorulardan biri olarak karşımıza çıkmıştır. Dünyanın en çok kullanılan ve aynı zamanda en güvenli kripto para borsası olmayı başarmıştır. 

Kripto Para Borsası Binance Global 

Kripto para borsası binance Global’ın işlem hacmine bakıldığında yıllık 900 Milyar TL olduğunu söylememiz mümkün. Üye sayısı ise tüm dünyada tam tamına 120 milyondur. Oldukça geniş bir kitle sayısına ulaşmış durumda olan kripto para borsasının avantajlı ve dezavantajlı yanları da mevcut: İlk olarak kripto para borsasının ülkemizde ki dezavantajlı yanı ne olduğuna bakalım. Dezavantajı kullanım alanının daha kısıtlı olması denebilir. Fakat Binance Global olumlu taraflarının neler olduğu bakıldığı zaman yasal olarak hizmet veren bir firma olması. 

Binance Global Yükselen Grafiği 

En çok kullanıcı sayısına sahip olan Binance Global, 13 Nisan 2021 tarihi itibariyle de üye sayısı 121 milyonu aşmış durumdadır. Kullanıcılara yönelik son derece kaliteli ve güvenli bir ortamlar sunmaktadır. Firmanın merkezi ise Malta ülkesinde bulunmaktadır. Daha kurumsallık imajına sahip olmak amacıyla, Çin kuruluşlu marka merkezini Malta’ya taşımıştır. Binance Global üyeliğiniz yoksa 2 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde üyeliğinizi aktif edebilirsiniz. Ülkemizde faaliyetlerini aktif şekilde sürdürmeye devam eden yerel bir borsadır. İsterseniz sorunsuz bir şekilde kendi adınıza kolayca hesap açabileceksiniz. 

Binance Global Türk yatırımcı sayısı ise 4 milyonlara ulaşmış durumda. Bu denli fazla bir yatırımcı sayısının fazla olduğu kripto para borsası, güvenilir bir işlemler yapmanızı sağlar. 

Öncelikle şunu net olarak söylemek gerek, TrBinance.com sitesi Binance.com ‘un Türkiye için açtığı, kullanım alanı biraz daha kısıtlı, daha faz sayıda coin içeren ve vadeli işlemleri (kaldıraçlı işlemler) olmayan versyonudur. En büyük avantajı ise; artık Türkiye ‘de BN TEKNOLOJİ A.Ş. adı altında İstanbul Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No:175/7 Şişli adresinde faaliyet gösteren yasal bir firma olmasıdır.

TrBinance.com ‘un Binance firmasına ait olduğunu Binance.com ‘da yayınladıkları deklerasyonla buradan görebilirsiniz. Daha önceki Binance güvenilir mi? yazımızda Malta merkezli Binance firmasının 2018 ‘den buyana Dünyan ‘nın en büyük hacimli kripto para borsası belirtmiştik. Bununla ilgili Wikipedia ‘dan da bilgi edinebilirsiniz.

Eğer henüz binance ‘e üy olmadıysanız aşağıdaki ücretsiz üyelik linklerine tıklayarak üyeliğinizi 2 dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Eğer kayıt sırasında desteğe ihtiyacınız olursa daha önceki Binance ‘da hesap açma yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.