WePower (WPR) Coin Nedir?

Dijital Akıllı Enerji sözleşmeleri, esnek ancak standartlaştırılmış güç satın alma süreci sağlar. Blockchain tabanlı teknolojik çözüm sunan Wepower tamamen şeffaf enerji ticareti muhasebesine izin vermesi açısından önemlidir. Basit fon toplama sürecine sahip olan WPR, proje geliştiricileri ve enerji alıcıları için zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

Akıllı Enerji Sözleşmeleri sıvıdır ve platform içinde kolayca taşınabilir. Böylece yalnızca kullandığınız enerji için ödeme yapabilir ve diğer coin işlemlerine ihtiyaç duymazsınız. WePower platformu, yenilenebilir enerji üretim tesisi geliştiricilerine zaman, çaba ve daha fazla getiri sağlayan, modern ve esnek bir yenilenebilir enerji projesi ile fon yaratma çözümü sunacaktır.

Wepower Gücünü Akıllı Enerji Sözleşmelerinden Alıyor

WePower‘ın Akıllı Enerji Sözleşmeleri, dijital self-settling güç satın alma sözleşmeleridir. Bu sözleşmeler, bir santralin gelecekte üretmeyi planladığı enerji miktarını ve bu enerjinin yatırımcılar arasında nasıl dağıldığını gösterir. Bu sözleşmeler ticarete konu olabilir ve aynı zamanda yerel enerji toptan pazarına da tasfiye edilebilir. Bu, dijital sözleşmelerin blok zincirindeki elektrik şebekesi verileriyle ilişkilendirilmesiyle başarılır. WPR  platformu yenilenebilir enerji üretim tesisi projesi geliştiricileri, gelecekteki enerji üretiminin bir kısmını doğrudan enerji tüketicilerine veya yatırımcılara önceden satarak sermaye artırabilir.

Akıllı Enerji Sözleşmeleri, bir santralin gelecekte üretmeyi planladığı enerji miktarını ve bu enerjinin yatırımcılar arasında nasıl dağıldığını gösterir. Piyasada işlem gören veya enerji toptan satış pazarına satılan enerji faturalarını dengelemek için kullanılabilirler. WePower bu anlamda bir blockchain tabanlı yeşil enerji finansmanı ve ticaret platformudur. WPR yenilenebilir enerji üreticilerinin kendi enerji jetonlarını çıkararak sermayeyi artırmasına yardımcı olur.

WePower, enerji alıcılarını (son kullanıcılar ve yatırımcılar) doğrudan yeşil enerji üreticileri ile birleştirir ve piyasa fiyatlarının altında enerji alımları için bir fırsat yaratır. WPR, mevcut enerji yatırım ekosistemini standartlaştırmak, basitleştirmek ve global olarak açmak için Ethereum Smart Energy sözleşme belirteçlerini geliştirmiştir. Enerji belirleme, likidite sağlar ve sermayeye erişimi genişletir. Diğer coin misyonlarına göre WPR, dünyanın % 100 yenilenebilir enerji geleceğine geçişine yardımcı olmak istemekte ve çalışmalarını da bu istek doğrultusunda yapmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir