Binance Tr Güvenilir Mi?

Binance hemen hemen tüm dünya içerisinde kullanılan, üretilen ve hacim bakımından oldukça hızlı ve yüksek olan bir borsadır. Binance borsası kendi içerisinde birden çok kripto para ve coin barındırmaktadır. Binance borsasını kullanmak için ilk aşama olarak kendinize ait bir binance hesabınız  olması gerekmektedir. Binance hesabı olmadan bu borsa içerisinde hiçbir işlem yapamazsınız. Bu hesabı oluştururken girmiş olduğunuz kişisel bilgilere dikkat emelisiniz. Bilgiler yanlış veya eksik çıkarsa hesabınız onaylanmaz. Hesap doğrulamanızı yaptıktan sonra hesabınızın onaylanması yaklaşık yarım saat, bir saat arasında değişiklik göstermektedir. Doğrulattıktan sonra hesap içerisinden alım ve satım işlemlerini rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.  İsterseniz referans kimliği alıp binance hesabınıza kişileri davet edebilirsiniz.  Bu sayede her davet sayesinde indirim kazanmış oluyorsunuz.  

Binance Tr Güvenilir mi?

Borsalara kayıt olurken a da işlem yaparken herkesin aklındaki en önemli soru güvenilir olup olmamasıdır. Herkesin aklında olan ‘’ Binance tr güvenilir mi?’’  sorusunun cevabını verelim. Binance tr binance hesabının Türkiye içerisinde kurulmuş yapısıdır diyebiliriz. Biliyoruz ki alım satım işlemleri binance üzerinden Türkiye için oldukça zorlaşmıştı. Bu zorluğu ve komisyon farkını kaldırmak adına binance tr açılmıştır. Binance kripto para borsasının güvenilirliğini üye olan herkes bilir.  Aynı şekilde binance tr oldukça güvenilir ve hızlı bir para borsadır. Bun yüzden borsa tercih etmeniz gerektiğinde binance veya binance tr borsalarını tercih edebilirsiniz.

Binance Ve Binance Tr Oluşumu

Binance içerdiği imkânlar sayesinde birikimler yapmanızı sağlar. Binance aynı zamanda kaldıraçlı yani vadeli işlemler gerçekleştirir. Borç alma ve verme, kredi kartı ile satın alım veya satma işlemleri gibi birçok işleme sahip bir para borsasıdır. Mevcut coin bakımından neredeyse dünyada rakipsiz bir kripto para borsasıdır diyebiliriz. Binance sürekli kendisini geliştirme ve kendini geliştirme esnasında yepyeni ülkelere adım atarak dünyada daha çok yayılmayı hedeflemektedir.   İşlem hacmi bazında dünyanın en büyük kripto para borsası olan binance 2020 tarihinde açmış olduğu binance tr lansmanı ile Türkiye’ye adım atmıştır. Binance tr ile Türk vatandaşları Türk lirası yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirken aynı zamanda kripto alım satımı da yapabilmektedir. Türk parası işlem çiftleri ile doğrudan satım işlemleri gerçekleştirmek için açılmıştır.

Binance Tr Alım Satım İşlemi

Binance tr üzerinden belirli iki banka üzerinden havale yapabilmektedir. Geri kalan diğer banka üzerinden ise EFT yolu ile Türk lirası transferi yapabilirler. Binance tr içerisinde Türk lirası yatırma ve çekme, Türk parası ile coin alım satımı ve aldığınız coinleri binance globale göndermek hem çok kolay hem de komisyonsuz şekilde gerçekleşmektedir. Binance tr binance global borsasının Türkiye yerel borsasıdır.  Binance ve binance tr aynı çatı altında bulunan iki farklı borsadır. Bu sebeple binance içerisinde bulunan kripto para yatırma işlemini binance tr üzerinde göremeyeceğiniz gibi binance tr üzerinde yapılan yatırımları da binance üzerinde göremezsiniz.

Binance Ve Binance Tr Arasında Coin Farkı Var mı?

Binance içerisinde bulunan coin ve işlem sayısı binance tr işlem ve coin sayısından oldukça fazladır. Binance tr coin sayısını gün geçtikçe arttırarak üyelerine daha iyi bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Ek olarak şu an için binance borsasının mobil uygulaması bulunmaktadır fakat binance tr borsasının mobil uygulaması yoktur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir