Akıllı Yatak Nedir?

Teknolojinin Yeniliği, Akıllı Yatak Nedir?

Akıllı yatak teknolojinin yeniliği sizin için mükemmel uykuyu yaratabilecek rahatınıza göre şekil alabilen uyku düzeninizi en iyi şekilde ayarlayabilen teknolojik bir üründür.

 Akıllı Yatak Nedir?

Akıllı yatak uyku takip sistemi ile sizi uyku esnasında gözlemliyor. Şeklini içinde bulunan hava çemberleri sayesinde sizin pozisyonunuza göre ayarlayıp sizi en rahat ettirecek şekilde durumunu değiştiriyor. Horlamanızı takip edebiliyor ve sizin horlamanızı engelleyebiliyor. Horladığınız esnada bunu algılayan akıllı yatak, yastığınızı horlamanızı engelleyecek şekilde yuları kaldırıp indirebiliyor.

Böylece siz horlarken sizi uyarabiliyor. Sizin daha rahat uykuya dalmanızı sağlamak için yüzey şeklini değiştirebiliyor Akıllı Yatak Nedir?ve ayaklarınızı ısıtabiliyor. Vücudunuzun ısısını ve odanın sıcaklığına göre yatağı en uygun dereceye getirerek hem rahat uykuya dalmanızı hem de rahat bir şekilde uyumanızı sağlıyor.

Sabahları rahatınızı bozacak iğrenç alarm seslerinin önüne geçiyor. Siz isterseniz sizi ağır ve sakin bir tonda aşamalı olarak uyararak rahatça uyanmanızı sağlıyor. Hem de rüyada uyandırılmak istemeyeceğinizden akıllı yatak bunun da bilincinde olacak. Kendisinin en önemli özelliklerinden biri olarak hareketlerinizden sizin rüya görüp görmediğinizi anlayabiliyor. Bu sayede rüya görürken uyandırmıyor.

İsterseniz akıllı yatağınıza masaj yaptırabilirsiniz. Bu yatakların hareketli iç sensörleri, hava çemberi ve içinde bulunan köpük materyallerin titreşmesi sayesinde siz uyurken sağlıklı rahatlatıcı masajlar yaptırabilirsiniz. Ters bir şekilde yattığınız ve bilinciniz kapalı olduğu için sabah uyandığınızda ağrılar çekmemek için pozisyonunuzu düzeltebiliyor. Yaşlı ve çocukların altını ıslatma durumda uyarı verebiliyor. Böylece bireyin ıslak ortamda uzun süre kalması önlenmiş oluyor.

Üstünde bulunun özel kumaşı sayesinde kir tutmayan kolay temizlenme olanağı sunan bir yatak. Hijyenik olmasıyla birlikte sağlıklı uyku uyumanız için çeşitli rahatlatan kokuları etrafa salgılayabiliyor. Bu yatak teknolojinin gelişmiş bir ürünün olup sizlere hem rahat hem de sağlıklı uyku hizmeti veriyor. Böylece güne huzurlu sağlıklı ve dinç başlayabiliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir